Kontakt

Telefon

+

Email

foto@vojtechnesvadba.cz

IČ: , neplátce DPH


Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku a vedený u ŽÚ v Písku.

Kontaktní formulář

O mně

Jmenuji se Vojtěch Nesvadba a pocházím z krásného jihočeského města Písku. Fotografie se stala předmětem mého zájmu již v dětství. Tehdy mi táta věnoval starý ruský fotoaparát Smena 8M a já začal objevovat svět barevných obrázků. Bohužel, mé nadšení tehdy vzalo rychle za své, neboť jsem si, z dětské nezkušenosti, celý kinofilm osvítil a má práce přišla vniveč.

Naplno ve mně fotografická vášeň vzplanula na základní škole, kde nově otevřeli fotokroužek, na který jsem si podal přihlášku a začal pomalu přicházet na kloub tomu, jak veškerý, zdánlivě složitý princip tohoto zachycení světla vlastně funguje. Tehdy jsem si také koupil svou první opravdovou zrcadlovku a s konečnou platností tomuto kouzelnému koníčku propadnul. Již v té době jsem měl možnost prezentovat svou práci i v zahraničí, například v partnerském městě Písku, německém Deggendorfu.

Po absolvování základní školy jsem obdržel nabídku vstoupit do fotoklubu TeriFoto při Sokolu Písek, kterou jsem s nadšením přijal. V rámci fotoklubu pravidelně vystavuji pro veřejnost, za zmínku stojí každoroční výstavy v Písku a v Milevsku. Účastním se však i mimoregionálních výstav, z těch minulých například výstavy na hradě Křivoklát, uskutečněné v roce 2016.

Vystudoval jsem střední školu zaměřenou na ekonomiku a účetnictví. Již v průběhu studia jsem si však uvědomil, že to není obor, kterým bych se chtěl po zbytek života zabývat, a tak jsem se po maturitě rozhodl skloubit příjemné s užitečným a propojil jsem svůj léta budovaný koníček s profesí.

V současné době se profesionálně zabývám hlavně produktovou, svatební a reportážní fotografií.

  • Bc. Michal Kovařík
    Vojta je člověk, který se s Vámi ponoří po pás do bahna, když budete chtít zvěčnit jako rudoarmějec u Stalingradu, klekne si neohroženě na silnici, aby vyfotil Vaše miniaturní autíčko v reálném prostředí nebo počká dvě hodiny na správný okamžik, aby zachytil kouzlo letní noci nad městem. Výsledkem jsou krásné fotky a navíc se u toho nasmějete.
    Bc. Michal Kovařík
  • Veronika Beranová
    Jeden z nejlepších fotografů, které jsem poznala. Velmi ochotný a kreativní přístup, flexibilita a opravdu kvalitní fotky za rozumnou cenu. Jak na akci, tak na portréty nejlepší volba. Doporučuji.
    Veronika Beranová